ZŠ Knířov ve finále projektu Tesco

09.03.2017 19:06

Vážení rodiče a příznivci naší školy!

Náš nový projekt - UČÍME SE V PŘÍRODĚ, byl vybrán společností Tesco do finálního kola programu Vy rozhodujete, my pomáháme. O tom, které projekty obdrží finanční podporu nyní rozhodnete Vy - zákazníci, hlasováním v prodejnách Tesco. Program probíhá od 8. 3. do 4. 4. 2017. Rádi bychom našim dětem vytvořili ještě lepší a kvalitnější výuku na zahradě naší školy. Pomůžete nám, když dostaneme žeton od Vašich rodin, ale i přátel a známých.

Více o projektu naší školy:

https://pomahame.itesco.cz/project/495


  1. Získejte hlasovací žeton za každý nákup od 8. března do 4. dubna 2017 v obchodech Tesco.
  2. Vyberte náš projekt - ZŠ Vysoké Mýto, Knířov, příspěvková organizace

    Učíme se v přírodě

  3. Vhoďte žeton do hlasovacího zařízení vevašem obchodě Tesco.


Zpět